W projektowanie kursów wkładam mój czas i serce. Staram się, by każdy Uczeń znalazł na moich zajęciach więcej niż to, czego szuka. Szanuję wasz czas i wasze potrzeby i tego samego oczekuję w zamian. Poniżej znajdziecie kilka zdań, które podsumowują moją filozofię pracy. 

1. U mnie kupujesz kurs językowy, nie korepetycje. 
Prowadzę działalność gospodarczą, której pełne dane możesz znaleźć tutaj. Wystawiam rachunki i odprowadzam należne podatki.
Jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo w kursie, zaproponuję ci umowę, w której szczegółowo opiszę warunki i zasady naszej współpracy, byśmy oboje wiedzieli jakie mamy wobec siebie zobowiązania.

Nasze lekcje - garść praktycznych informacji 3

2. Jeśli wiesz, że nie będzie cię na lekcji, daj mi znać.
W przypadku nieobecności proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie o tym – przed zajęciami przygotowuję materiały, które w ich trakcie rozdaję lub wysyłam. Jeśli chcesz wybrać kurs w grupie, to wiedz, że ja w domu drukuję, laminuję, wycinam, bo lubię być przygotowana. Twoja wiadomość o nieobecności pozwoli mi lepiej się zorganizować.

3. Nieobecność i jej wpływ na opłatę za zajęcia.
Chwilami francuski przestaje być pępkiem świata, bo trzeba wyjechać albo pójść do lekarza. Rozumiem to. Dlatego w przypadku zajęć indywidualnych obowiązuje nas powiadomienie o potrzebie przełożenia zajęć na 24 godziny przed ich zaplanowanym rozpoczęciem. Oznacza to, że jeśli spotykamy się w środy o 11, czekam na twoją wiadomość do wtorku do 11. Jeśli do tego czasu nie dostanę od Ciebie wiadomości, traktujemy lekcję jako zrealizowaną.
Zasada terminowego odwoływania zajęć obowiązuje także mnie. Raczej nie odwołuję zajęć a jeśli tak się stanie – zaproponuję Ci termin odrobienia lekcji.
​Jeśli zdarzy się coś naprawdę nieprzewidzianego, wspólnie omówimy możliwości manewru. Oczekuję jednak, że oboje traktujemy nasze lekcje priorytetowo, pojawiamy się na nich z radością i unikniemy średnio przyjemnych dla nas obu sytuacji.

Jeśli zdecydujesz się uczestniczyć w zajęciach grupowych i z jakiegoś powodu nie będzie cię na lekcji, chętnie wytłumaczę ci zagadnienia omówione podczas twojej nieobecności i podpowiem jak wykonać konieczne ćwiczenia z materiałem, który otrzymasz. Nie zwracam jednak należności za zajęcia, na których cię nie było. Bilet na kurs działa na identycznych zasadach jak karnet na siłownię czy basen. Cieszę się, że to rozumiesz.

Kliknij poniżej i zobacz jak przygotowuję moje zajęcia!

4. Ćwiczenie czyni mistrzynię i mistrza.
Wiem, że czasem nie po drodze z zeszytem, książką i słownikiem, ale staram się tak dobierać typ i treść zadań utrwalających, by jak najlepiej uzupełniały to co robimy wspólnie na zajęciach. Czasem dostaniesz coś do napisania, czasem do przeklikania w internecie. Za każdym razem, gdy nie odrabiasz swojego zadania domowego, łamie się jakaś bagietka. Szanuj bagietki. Rób zadania.

5. Nic nie musisz, wszystko możesz.
Wszystkie powyższe informacje to moja propozycja.
Jeśli nie zgadzasz się na nią – zrozumiem to i uszanuję.
Jeśli masz ochotę się uczyć – napisz do mnie już dzisiaj. Będzie mi ogromnie miło zostać twoją nauczycielką francuskiego!

Nasze lekcje - garść praktycznych informacji 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *