O mnie - nauka języka francuskiego - Po Francuskiej Stronie
Diseño sin título-22

Bonjour !

Mam na imię Marta i mam nadzieję, że zostanę Twoją nauczycielką francuskiego.

To piękny język, tylko trzeba nie dać się zastraszyć wyjątkom, zrozumieć zasady wymowy, oderwać się od nudnych podręcznikowych przykładów i skupić na tym, co naprawdę ważne.

Mam na to moje sposoby, które pomagają przezwyciężyć strach przed mówieniem i podkręcają język, by pomóc Ci brzmieć bardziej naturalnie. To słownictwo potrzebne na co dzień, żywe struktury i trening kreatywności.

Działa, a dziesiątki zadowolonych Uczniów i ich sukcesy mówią same za siebie.

Na co dzień jestem gospodynią strony na Facebooku, gdzie bardzo sympatyczna społeczność internautów uczy się ze mną i przygląda zasadom języka francuskiego.

Dołączysz do nas? Polub po francuskiej stronie na FB!

O mnie w telegraficznym skrócie

O mnie - nauka języka francuskiego 1

Kreatywnie

Uczę od 9 lat. Indywidualnie i w małych grupach. Korzystam ze sprawdzonych materiałów, a jeśli one zawodzą – przygotowuję moje własne.
O mnie - nauka języka francuskiego 2

Kulturalnie

Oprócz niezbędnej dawki gramatyki i słownictwa możesz zawsze liczyć na sporą wiedzę praktyczną i odkryć bogactwo kultury, jakie niesie ze sobą język. Po prostu wiem co mówię!
O mnie - nauka języka francuskiego 3

Ambitnie

Lekcja to wyzwanie nie tylko dla Ciebie, ale i dla mnie. Dużo uczę się o tym jak uczyć, a wszystkie techniki sprawdzam na sobie, gdy uczę się… hiszpańskiego!